Wróć

Zarządzaj Uber Eats z ekranu swojego POS!

Dostawy jedzenia to szybko rozwijający się sektor przemysłu restauracyjnego. Istnieje wiele możliwości, by zacząć realizować zamówienia online. Wśród nich szczególnie popularne jest korzystanie z usług platformy zewnętrznej Uber Eats. Jednak takie rozwiązanie często może wiązać się z błędami, które generuje m.in. obowiązek ręcznego wprowadzania danych. Z pomocą przychodzą dziś systemy, posiadające przydatną integrację z tym portalem. Jeśli sprzedajesz na wynos, korzystając z Uber Eats lub chcesz zacząć realizować zamówienia online poprzez dodatkowe źródło – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czym jest integracja z Uber Eats?

Prowadzenie restauracji i realizacja zamówień na dowóz oznacza obsługę wielu rzeczy naraz. Restauratorzy, którzy chcą rozpocząć przygodę ze sprzedażą online, często decydują się na wybór zewnętrznej platformy. Aby realizacja zamówień przebiegała sprawnie, pomocna może okazać się integracja sklepu z systemem POS, co umożliwi kompleksowe zarządzanie całym procesem. Jeśli sprzedajesz za pośrednictwem różnych źródeł, jak własny sklep online lub platforma Uber Eats takie rozwiązanie znacznie ułatwi pracę w Twoim lokalu. W rezultacie wszystkie przychodzące zamówienia będziesz mógł przyjmować bezpośrednio na swoim POS, bez zbędnych urządzeń, czy dodatkowego czasu potrzebnego na ich ręczne wprowadzanie. Dzięki temu całkowicie wyeliminujesz błędy i zaoszczędzisz nawet do 30% czasu. 

Takie rozwiązanie możliwe jest dzięki integracji dostępnej w GoPOS. Oczywiście to nie wszystkie jego zalety. W dalszej części artykułu poznasz znacznie więcej korzyści.

Dlaczego potrzebujesz integracji z Uber Eats?

  • Akceptuj zamówienia z poziomu swojego POS

Przede wszystkim integracja platformy Uber Eats z oprogramowaniem sprzedażowym usprawnia przepływ informacji oraz pracę całego personelu w lokalu. Umożliwia także dowolne przyjmowanie oraz odrzucanie zamówień z poziomu Twojego POSa, wszystko za pomocą jednego kliknięcia. W rezultacie członkowie zespołu poświęcają mniej czasu na obsługę zamówień, a kuchnia zyskuje go więcej na odpowiednie przygotowanie dań do odbioru. Ponadto podczas przyjmowania zamówienia możesz bezpośrednio z ekranu swojego POS poinformować klienta o szacowanym czasie dostawy.

  • Wyeliminuj błędy i realizuj zamówienia na najwyższym poziomie

Ręczne wprowadzanie wszystkich przyjętych zamówień to nie tylko strata czasu dla Twoich pracowników, ale też ciągłe ryzyko błędów. Integracja Uber Eats z systemem GoPOS skutecznie eliminuje to. Dzięki otrzymywaniu wszystkich zamówień bezpośrednio na swoim POS nie musisz więcej martwić się występującymi błędami, gdyż wszystkie napływające zamówienia lądują bezpośrednio na Twoim POS – bez żadnego przepisywania i kopiowania danych. Dodatkowo po ich akceptacji system automatycznie prześle je na kuchnię, a Ty zredukujesz błędy w zamówieniach nawet do 40%. 

  • Zmieniaj menu do woli, jednym kliknięciem

Integracja z GoPOS umożliwia natychmiastowe przesyłanie menu bezpośrednio do różnych źródeł sprzedaż online. Sprzedajesz na Uber Eats, a przy tym posiadasz własny sklep online? Nic prostszego! Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie wprowadzone zmiany prześlesz za pomocą zaledwie jednego kliknięcia, a przy tym zaoszczędzisz czas na ich ręcznym wpisywaniu. Chcesz dodać opcje sezonowe lub zablokować, któryś z produktów? Nanoś dowolne zmiany do 84% szybciej i zrezygnuj z obowiązku ich dwukrotnego wprowadzania do różnych źródeł sprzedaży.

  • Dane na temat sprzedaży w Uber Eats na wyciągnięcie ręki

Jeśli zależy Ci na ciągłych zyskach w swojej gastronomii, z pewnością wiesz, jak ważne są raporty i ciągłe monitorowanie struktur sprzedażowych, niezależnie od źródła, z jakiego pochodzą. W przypadku, gdy sprzedajesz poprzez własny sklep online, a dodatkowo platformę Uber Eats takie dane mogę wnieść wartość nieocenioną do Twojego biznesu. Dzięki integracji z GoPOS możesz łatwo generować raporty porównawcze z różnych źródeł sprzedaży, a także sprawdzać, co najlepiej się sprzedaje oraz gdzie klienci zamawiają najchętniej. Zaoszczędź do 10 godzin miesięcznie na analizach i porównuj dowolnie swoją sprzedaż na platformie z innymi źródłami.

  • Zredukuj ilość sprzętów

Korzystanie z usług zewnętrznej platformy do zamówień online to zawsze dodatkowy sprzęt. Restauratorzy, rozpoczynający przygodę z portalem Uber Eats muszą liczyć się z obowiązkiem zakupu tabletu, który posłuży im, jako narzędzie niezbędne do przyjmowania zamówień. Wykorzystując integrację systemu GoPOS z Uber Eats, możesz ograniczyć ilość sprzętów do absolutnego minimum, gdyż wszystkie napływające zamówienia przyjmiesz bezpośrednio na swoim POS. Nie musisz inwestować w dodatkowe urządzenia lub zmieniać swój sprzęt, by korzystać z aplikacji. Zaoszczędź na dodatkowych kosztach, których i tak z pewnością Ci nie brakuje i wprowadź w pełni zautomatyzowaną obsługę zamówień z zewnętrznych portali w swoim biznesie.

Co następne?

Nasza cotygodniowa seria artykułów dopiero się rozkręca. Chcemy dostarczyć Ci, jak najwięcej przydatnych informacji, dzięki którym dowiesz się więcej na temat naszych rozwiązań delivery.

Dlatego Uber Eats to tylko początek, a my mamy już na ukończeniu kolejną integrację z GLOVO, o której poinformujemy Cię w następnym artykule. Zostań z nami na dłużej! Śledź naszego bloga i zapisz się do newslettera, by nie przegapić nowych artykułów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji z Uber Eats lub wypróbować ją w swoim biznesie – skontaktuj się z nami. Wybierz formę czatu lub zadzwoń +48 790 295 124. Nasi eksperci chętnie udzielą specjalistycznych porad.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *