Wróć
Właściciel na wakacjach

Właściciel na wakacjach – jak kontrolować lokal nawet zdalnie?

Kontrolowanie pracy lokalu gastronomicznego na odległość z pozoru wydaje się bardzo trudne. Ciężko jednak stale przebywać w pobliżu biznesu – co na przykład, gdy jesteś na wakacjach? Z pomocą przychodzi aplikacja, z którą swój lokal możesz kontrolować zdalnie, nawet z dowolnego miejsca na świecie. Jak działa i jakie daje korzyści? Przeczytaj ten artykuł i poznaj wszystkie szczegóły.

Zarządzaj biznesem z każdego miejsca na ziemi

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego często wymaga wielu poświęceń – konieczność szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach, podejmowanie trudnych decyzji, spędzanie długich godzin na planowaniu strategii biznesowej. Wszystko to dla wielu właścicieli wiąże się z przymusem ciągłego przebywania w pobliżu lokalu, bez szans na chociażby krótki wyjazd. Korzystając z aplikacji GoManager, nie musisz jednak rezygnować z wakacji. System pozwala kontrolować biznes zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi. Wszystkie dane związane ze sprzedażą, pracą personelu i stanami magazynowymi są przechowywane w bezpiecznej chmurze. Sprawdzaj utarg w lokalu i podejmuj wszystkie ważne decyzje za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu – również będąc na drugim końcu świata.

Twórz i analizuj raporty gdziekolwiek jesteś

Z aplikacją do zarządzania lokalem zyskasz wgląd do wielu przydatnych danych. Twórz dowolne raporty, w tym porównawcze i analizuj wygodnie wszystkie niezbędne dane. Wszystkie informacje zebrane są w jednym miejscu, a Ty masz do nich dostęp na dowolnym urządzeniu. Jeśli zarządzasz kilkoma lokalami, dane dotyczące każdego z nich skontrolujesz z jednego intuicyjnego panelu.

Dzięki takim rozwiązaniom nie tylko podejmiesz bieżące decyzje wymagające szybkiej reakcji, ale i zaplanujesz długofalowe działania firmy, będąc nawet tysiące kilometrów od lokalu.

właścicielka firmy na wakacjach

Zarządzaj pracownikami także z dala od lokalu

Każdy właściciel biznesu wie, że skuteczne zarządzanie pracownikami podnosi wydajność lokalu. Warto o tym pamiętać, będąc również z dala od firmy. Sprawdzaj godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy każdego pracownika oraz kontroluj, kto aktualnie jest zameldowany w systemie dzięki aplikacji do zarządzania personelem. 

Monitoruj stany magazynowe zdalnie

W lokalu gastronomicznym stała kontrola stanów magazynowych ma ogromne znaczenie. Brak jakiegokolwiek ze składników potrzebnych do przygotowania potraw z menu oznacza mniejszą sprzedaż. Jak tego uniknąć? Otrzymuj powiadomienia o niskich stanach magazynowych z systemu GoStock i uzupełniaj zapasy zawsze na czas. Generuj także raporty, pokazujące co sprzedaje się najlepiej. Stwórz precyzyjną listę zakupów na podstawie dokładnych analiz i oferuj to, co przyniesie realne zyski. Z wszystkich udogodnień korzystaj także zdalnie, gdziekolwiek jesteś.

Zarządzanie lokalem gastronomicznym zdecydowanie nie jest łatwe. W szczególności zdalne kontrolowanie biznesu często sprawia wiele trudności. Rozwiązaniem usprawniającym nadzorowanie sprzedaży i pracy zespołu na odległość jest aplikacja GoManager. Dzięki niej na bieżąco skontrolujesz działanie lokalu, przebywając tysiące kilometrów dalej. Chcesz skorzystać z tego rozwiązania? Skontaktuj się z nami już teraz!

Konsultant rozmawiający z klientem

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *