Wróć

Wprowadź integrację z Bolt Food i zarządzaj zamówieniami na swoim POS!

Sprzedaż na platformach delivery to popularne rozwiązanie wśród restauratorów, oferujących swoje dania w sieci. Jednak obowiązek każdorazowego przyjmowania zamówień na ekranie osobnego urządzenia to niepotrzebna strata czasu i miejsca w lokalu. A co, gdy korzystasz z kilku portali i masz do obsłużenia kilka dodatkowych tabletów? Z pomocą przychodzą integracje, w tym z platformą Bolt Food, która właśnie dołączyła do GoPOS! Jak działa takie połączenie i jakie korzyści może wnieść dla Twojego biznesu? 

GoHub – jedyne słuszne rozwiązanie, gdy sprzedajesz online

Uber, Glovo, Pyszne.pl, Wolt, a do tego Bolt Food? W tym wszystkim bardzo łatwo się pogubić, w końcu akceptacja wszystkich napływających zamówień wymaga dodatkowych urządzeń, a one też kosztują i zajmują dodatkowe miejsce w Twoim punkcie. Co, gdyby przyjmować wszystkie dane bezpośrednio na ekranie swojego POS? Takie rozwiązanie zapewniają integrację z portalami delivery, dostępne w GoHub. Dzięki nim wszystkimi zamówieniami możesz zarządzać bezpośrednio z jednego panelu i wygodnie akceptować lub anulować je jednym kliknięciem. W rezultacie nie potrzebujesz żadnych dodatkowych tabletów. Oszczędność miejsca i kosztów to jedno, ale dzięki integracjom możesz liczyć na znacznie więcej korzyści! 

Zyskaj dodatkowy czas

Regularne sprawdzanie wszystkich urządzeń i akceptowanie zamówień dla kilku portali oddzielnie, znacznie wydłuża proces ich realizacji. Zbyt wolna obsługa wpływa nie tylko na satysfakcję klientów, ale też Twoich pracowników, którzy dodatkowy czas mogliby wykorzystać na pozostałe czynności. Korzystając z integracji, wszystkie zamówienia z platform, w tym z portalu Bolt Food będziesz odbierać na jednym ekranie, skąd szybko zaakceptujesz je, a następnie błyskawicznie przekażesz do kuchni. 

Przyjmuj każde zamówienie bezbłędnie

Błędy mogą zdarzyć się każdemu, ale po co właśnie Tobie? Jeśli w sposób tradycyjny obsługujesz kilka portali, w tym platformę Bolt Food, o pomyłki nie jest trudno. Ręczne przepisywanie wszystkich danych nie tylko wydłuża cały proces, ale może też stać się źródłem niepotrzebnych błędów, które obniżają satysfakcję Twoich klientów. Dzięki integracji pomyłki zredukujesz prawie do zera i zyskasz pewność, że wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane dokładnie tak, jak życzyli sobie tego konsumenci.  

Dostawca Bolt Food z zamówieniami.

Błyskawiczne zmieniaj menu na wszystkich portalach równocześnie

Sezonowe modyfikacje menu wiążą się z regularnym obowiązkiem wprowadzania zmian do wszystkich kart. Jeśli sprzedajesz na Bolt Food, a do tego działasz także na portalu Uber Eats, Glovo czy Wolt, każdą zmianę musisz wprowadzać oddzielnie. Dzięki integracji, menu możesz aktualizować na wszystkich platformach jednocześnie, już za pomocą jednego kliknięcia. Co więcej, w przypadku, gdy będziesz chciał wstrzymać możliwość sprzedaży konkretnego dania, bo przykładowo skończyły się wybrane produkty, możesz skorzystać z opcji blokowania pozycji.  

Czy wiesz, ile faktycznie sprzedajesz na platformie Bolt Food?

Sprzedaż online to szansa na wzmożony zysk dla każdego lokalu gastronomicznego. Jednak bez regularnej analizy dostępnych raportów nie będziesz w stanie podejmować coraz lepszych decyzji, które pomogą Ci jeszcze bardziej zwiększyć zarobki. Z integracją zyskasz wgląd do wielu przydatnych analiz dotyczących Twojej sprzedaży na platformie Bolt Food. Dodatkowo wygenerujesz dowolne raporty porównawcze pomiędzy różnymi platformami czy kanałami sprzedaży online. Sprawdzisz też, co klienci zamawiają najchętniej, a także w jakiej strefy, dni i godziny realizujesz najwięcej zamówień. 

Co następne szykujemy dla Ciebie?

Bolt Food to kolejna integracja, która dołącza do zasobów GoPOS. Nasze systemy integrują się z już z największymi gigantami w świecie delivery, w tym z Uber Eats, Glovo, Pyszne.pl czy Wolt. Jeśli chcesz wypróbować integracje u siebie koniecznie zgłoś się do nas już teraz. Wybierz formę czatu lub zadzwoń +48 790 295 124, a specjaliści GoPOS pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

A co już niebawem znajdziesz u nas? Na tych integracjach z pewnością nie poprzestaniemy! Szykujemy kolejne nowości i jeszcze więcej przydatnych rozwiązań, w tym połączeń z kolejnymi firmami kurierskimi. Dołącz do naszego newslettera i pozostań z nami na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *