Wróć

GoPOS wystawcą targów INTERNORGA 2023!

Targi Internorga to od dziesięcioleci wiodące międzynarodowe targi dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, piekarniczej i cukierniczej, odbywające się w Hamburgu. W tym roku wśród wystawców nie zabraknie także GoPOS. Przeczytaj poniższy artykuł i sprawdź wszystkie szczegóły związane z największym spotkaniem branżowym w Niemczech!

Targi Internorga – co możesz tam znaleźć?

Całe przedsięwzięcie pierwszy raz zostało zorganizowane w 1921 r. i aż do dziś, każdego roku wystawcy z całego świata mogą zaprezentować na nim swoją ofertę. Praktycznie na każdej edycji pojawia się ponad 200 międzynarodowych wystawców i ponad 4000 międzynarodowych gości, a wszystko to odbywa się na 90 400 m2 powierzchni wystawienniczej!

Tegoroczne targi obejmą 4 sektory:

  • Żywność, napoje i kawa
  • Technologia i wyposażenie kuchni
  • Wyposażenie restauracji i hoteli
  • Aplikacje cyfrowe

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się zarówno z najnowszymi produktami na rynku, jak i trendami branżowymi,  a samo uczestnictwo w targach umożliwia nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. W tym roku organizatorzy przygotowali intensywny program, który obejmuje wiele obszarów. Na targach odbędzie się również konferencja informacyjna oraz kilka wydarzeń towarzyszących, jak Food Truck Village, gdzie będzie można spróbować jedzenia na wynos lub innych posiłków prezentowanych przez najlepsze food trucki. Więcej można dowiedzieć się na oficjalnej stronie targów.

Kiedy i gdzie rozpocznie się wydarzenie

Tegoroczna edycja targów Internorga, tak jak poprzednia, odbędzie się w Centrum wystawienniczym w Hamburgu. Wydarzenie będzie trwało przez pięć dni – od 10 do 14 marca 2023 roku. W tym czasie obiekt Hamburg Messe und Congress będzie można odwiedzać codziennie w godzinach 10:00 – 18:00.

GoPOS jako wystawcy

My także zaprezentujemy nasze narzędzia na niemieckich targach Internorga. Będzie można znaleźć nas na Hali A3, przy stoisku 806. Targi to doskonała szansa, aby przedstawić nasze rozwiązania w praktyce nie tylko przyszłym partnerom, ale i klientom. Czego będzie można się dowiedzieć?

Specjaliści GoPOS zaprezentują nasze autorskie narzędzia, jak Mobilni Kelnerzy wspierający obsługę lokalu oraz systemy umożliwiające bezkontaktowe zamówienia, czyli E-menu oraz GoKiosk. Pokażą oni także: KDS, czyli rozwiązanie usprawniające komunikację między salą a kuchnią oraz system numerkowy, z którym można przypisać numerki do zamówień i wygodnie wyświetlać je na ekranie telewizora. Przedstawią aplikację GoManager pozwalającej na kompleksowe zarządzanie biznesem oraz GoStock – narzędzie do zarządzania magazynem. Dodatkowo, do jego kontroli będzie można przetestować skutecznie oszczędzającą czas – aplikację do inwentaryzacji oraz GastroSupplier wspierający automatyzację zakupu towarów. Pojawi się też GoClient – sposób na wprowadzenie kart stałego klienta lub programów lojalnościowych.

Nasi przedstawiciele powiedzą także więcej o naszych rozwiązaniach delivery, czyli zarówno o dostępnych integracjach z takimi portalami jak Uber Eats czy Glovo, jak i o GoHub, czyli systemie do zarządzania zewnętrznymi platformami. Przedstawią również GoOrder – własny sklep w sieci oraz narzędzia GoDelivery, czyli centralkę telefoniczną i aplikacją dla kierowców, ułatwiającą kontrolę własnych kurierów.

Jak zdobyć bilet wstępu na targi?

Aby wziąć udział w Targach każdy użytkownik musi utworzyć własne konto ze swoim adresem e-mail w celu zakupu biletów lub realizacji zaproszeń. Opłaty za wstęp dzielą się w tym roku na trzy możliwości. Pierwsza z nich to bilet na jeden dzień, który można zdobyć za 38 €, druga to karnet 2-dniowy w cenie 49 € oraz ostatnia opcja z najniższą ceną dla studentów lub praktykantów za 22 €. Jeśli jednak dysponujesz zaproszeniem od wystawcy, wystarczy, że wpiszesz odpowiedni kod na stronie targów.

Staramy się nieustannie poszerzać bazę klientów i podejmować współpracę z partnerami, tym samym przedstawiając szerzej naszą ofertę – na arenie międzynarodowej. Zachęcamy do odwiedzenia Targów w Hamburgu i poznania systemów GoPOS bliżej. Do zobaczenia na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *