Wróć

Program partnerski dla każdego – polecaj lub sprzedawaj i zarabiaj!

W ostatnim czasie różnego rodzaju programy partnerskie zyskują na popularności. Taka współpraca to obustronnie korzystny sposób na atrakcyjny zarobek. Program partnerski oferujemy także w GoPOS! Czytaj dalej i poznaj dwie opcje współpracy!

Czym są programy partnerskie?

Program partnerski to forma współpracy między firmą, a partnerem. Sposoby współpracy w poszczególnych firmach mogą się od siebie różnić, jednak najczęściej zadaniem partnera jest polecanie produktów lub usług danego przedsiębiorcy w zamian za ustaloną prowizję. Co ważne, takie programy to nie tylko szansa na zysk, ale także nawiązanie nowych, wartościowych znajomości czy poznanie specyfiki branży.

Tego typu współpracę nawiążesz także z GoPOS! Sprawdź, czym się zajmujemy oraz jak wygląda nasz program partnerski. 

Poznaj nas bliżej! 

GoPOS to innowacyjny system sprzedażowy, pozwalający na prowadzenie sprzedaży w zaledwie 3 kliknięciach. To uniwersalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb różnych branż – od lokali gastronomicznych, przez sklepy detaliczne i punkty usługowe, aż po kompleksy rozrywkowe i wypoczynkowe. Nasze doświadczenie na rynku najlepiej jednak pokażą liczby! Z GoPOS współpracuje już ponad 2000 klientów, a także 200 resellerów i 30 partnerów afiliacyjnych w 150 miastach na terenie całej Polski. Jeżeli Ty także chcesz dołączyć do nas i wspólnie z nami zarabiać – zdecyduj się na nasz program partnerski!

Afiliacja, czyli polecaj i generuj zyski

Jedną z form współpracy w programie partnerskim w GoPOS jest afiliacja. Polega ona na polecaniu rozwiązań GoPOS w zamian za prowizję. Przekażemy Ci indywidualny link afiliacyjny, który możesz umieścić na swojej stronie internetowej, w social mediach lub przesłać bezpośrednio zainteresowanym osobom. Możesz również podawać potencjalnym klientom kod polecający, dzięki któremu zarejestrują się na stronie GoPOS lub przesyłać nam na odpowiedni adres e-mail dane kontaktowe zainteresowanej osoby. Za każdego poleconego nam klienta możesz otrzymać nawet do 1500 zł (i więcej!). Dowiedz się, ile możesz zarobić – użyj dostępnego na naszej stronie internetowej kalkulatora wynagrodzeń.

Dla kogo?

Ogromną zaletą programu afiliacyjnego w GoPOS jest fakt, że każdy może w nim znaleźć coś dla siebie! Wcale nie musisz mieć własnego biznesu, aby polecać nasze produkty. Być może prowadzisz własnego bloga, jesteś influencerem lub po prostu masz wielu znajomych z branży gastronomicznej bądź handlowej, którzy prowadzą własne lokale lub zakładają nowy biznes? Warto także zdecydować się na tę opcję, jeśli przykładowo prowadzisz firmę świadczącą usługi typu B2B, jak biuro rachunkowe, agencja marketingowa czy firma szkoleniowa dzięki czemu masz do czynienia z wieloma przedsiębiorcami.

Sprzedawaj i zarabiaj razem z nami

Jeśli prowadzisz własny sklep z rozwiązaniami dla biznesu – możesz zdecydować się na drugą opcję w ramach programu partnerskiego i zostać naszym resellerem. Jak działa ta forma współpracy? Wprowadzasz do swojej oferty nasze produkty, sprzedajesz je i wdrażasz u klientów, a także zapewniasz im niezbędne wsparcie. Za każdy miesiąc, w którym klient używa aplikacji, otrzymujesz ustalony procent prowizji. Pamiętaj, że im więcej sprzedajesz, tym Twoja prowizja jest wyższa! 

Dla kogo?

Współpraca resellerska to dobry wybór, jeśli zajmujesz się sprzedażą urządzeń fiskalnych, systemów dla biznesu lub innego wyposażenia dla gastronomii czy handlu. 

program partnerski

Nie tylko zarobki – poznaj dodatkowe korzyści

Oprócz atrakcyjnych zysków, program partnerski w GoPOS zapewnia Ci także szereg dodatkowych korzyści. Po pierwsze – polecasz lub sprzedajesz sprawdzone przez wiele znanych na rynku firm rozwiązanie, co pozwoli Ci zdobyć większe zaufanie klientów. Co więcej, dzięki programowi partnerskiemu zyskasz wiele wartościowych kontaktów, które mogą się przekształcić w przynoszące zysk relacje biznesowe. Pamiętaj także, że na każdym etapie naszej współpracy masz dostęp do wsparcia ze strony naszych specjalistów. Zostanie Ci przydzielony indywidualny opiekun do którego możesz zawsze zwrócić się o pomoc. Wszystko po to, aby stworzyć jak najkorzystniejsze warunki współpracy, która zaowocuje obustronnymi zyskami!

Bez względu na to, co robisz – w programie partnerskim GoPOS znajdziesz dla siebie sposób na zarobek! Jeśli chcesz dołączyć do naszego programu partnerskiego – skontaktuj się z nami!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *