Wróć

Twój biznes pod stałą kontrolą: teraz, wszędzie, zawsze! Aplikacja mobilna GoPOS Now już dostępna!

Zarządzanie biznesem jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Poznaj nową aplikację mobilną GoPOS Now, która umożliwi Ci sprawną kontrolę punktu – prosto z poziomu smartfonu. Dzięki funkcjom raportowania i analizy na żywo, możesz kontrolować najważniejsze aspekty swojej działalności nawet z dala od lokalu. Sprawdź, jak GoPOS Now może usprawnić codzienne operacje Twojego przedsiębiorstwa i poznaj wszystkie funkcjonalności bliżej! Aplikacja jest już dostępna do pobrania na iOS i Android.

Raportowanie i analityka na żywo

GoPOS Now zapewnia podgląd bieżących danych niezbędnych do podejmowania szybkich i trafnych decyzji biznesowych. Zyskaj dostęp do raportów i analiz na żywo, z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki aplikacji możesz na bieżąco monitorować sprzedaż, ilość gości na sali, wartość rachunków czy aktualny zysk netto. Dzięki temu z łatwością zidentyfikujesz obszary wymagające większej uwagi lub poprawy. Co więcej, GoPOS Now pozwala dostosować Ci raporty do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu, co sprawia, że każda analiza będzie maksymalnie użyteczna. Dostępne dane możesz też porównywać do analogicznych okresów w poprzednich tygodniach, miesiącach lub latach, a przejrzyste wykresy ułatwią Ci odczytywanie wszystkich danych, co przełoży się się na jeszcze efektywniejsze zarządzanie biznesem.

Miej oko na swój zespół

Skuteczna kontrola personelu wpływa bezpośrednio na lepsze wyniki firmy oraz zwiększenie satysfakcji klientów. GoPOS Now to narzędzie, które ułatwia zarządzanie zespołem. Aplikacja pozwala na monitorowanie czasu pracy, wydajności, a nawet wartość sprzedaży każdego z Twoich pracowników. Dzięki funkcji meldowania się, możesz też kontrolować kto z Twojego zespoły rozpoczął już pracę, a po skonfigurowaniu i przypisaniu stawek do poszczególnych członków personelu – błyskawicznie generować raporty do wypłat, by w efekcie jeszcze szybciej rozliczać zespół.

Wszystkie lokalizacje w jednym miejscu

Wiemy jak wymagające może być kontrolowanie kilku punktów. Z GoPOS Now możesz zarządzać wieloma lokalizacjami z zaledwie jednego panelu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz jedną restaurację, czy posiadasz całą sieć, aplikacja pozwala na centralne monitorowanie i zarządzanie każdym aspektem działalności. Z łatwością porównasz wyniki między różnymi lokalizacjami, identyfikując wzorce i obszary do optymalizacji. Wygodniej wygenerujesz także raporty grupowe, co znacznie oszczędzi czas oraz zwiększy efektywność operacyjną.

Zobacz prezentację aplikacji.

 

Kontroluj kanały dostaw

Aplikacja zapewnia ponadto łatwy pogląd najważniejszych danych na temat zamówień realizowanych w dostawie. Sprawdzaj źródło zamówienia, status płatności, czas otrzymania, termin realizacji, adres dostawy i dane klienta, a wszystko to z poziomu własnego smartfonu!

Pomoc na wyciągnięcie ręki

Wskazówek może czasem potrzebować każdy! W razie jakichkolwiek trudności nasz zespół wsparcia jest gotowy służyć poradami, oferując szybką i profesjonalną obsługę. Korzystaj z dostępnego chatu bezpośrednio z poziomu aplikacji, błyskawicznie udzielaj dostępu serwisowego lub korzystaj z bazy wiedzy Help, w pełni przystosowanej do urządzeń mobilnych. Dostęp do wsparcia bezpośrednio z aplikacji GoPOS Now to komfort i pewność, że każda sytuacja zostanie rozwiązana sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Znajdziesz na iOS i Android

GoPOS Now jest dostępny do pobrania na urządzenia z systemami iOS i Android. Dzięki temu, bez względu na urządzenie, z którego korzystasz możesz usprawnić swoje działania i zarządzać biznesem na bieżąco, w każdym miejscu, w którym się znajdujesz.

Pobierz aplikację na iOS.

Pobierz aplikacje na Android.

Nie korzystasz jeszcze z GoPOS?

Sprawne i niezawodne rozwiązanie sprzedażowe to podstawa nowoczesnego biznesu. Przekonaj się, jak łatwo możesz prowadzić swój lokal dzięki oprogramowaniu GoPOS. Sprzedawaj już w 3 kliknięciach, przechowuj najważniejsze dane w chmurze, obsługuj klientów nawet w przypadku chwilowych awarii Internetu i zachwyć gości szybkością działania, inwestując w sprawdzone narzędzie. Poznaj GoPOS bliżej podczas darmowej konsultacji. Nie zwlekaj i umów się już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *