Akademia GoPOS - Strefa Eksperta

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Webinary Eksperckie

Ucz się, rozwijaj i czerp inspirację z naszych webinarów eksperckich, prowadzonych przez największych specjalistów z branży. Dołącz do najbliższych wydarzeń w formie live oraz przeglądaj nagrania z wcześniejszych sesji.

Jak zorganizować i zautomatyzować dowozy z różnych aplikacji
Zapisz się
Zarządzanie poprzez wartości – coaching managerski w restauracji i hotelu
Zapisz się

Webinar

Najczęściej popełniane błędy na starcie z nowym lokalem

Oglądaj teraz

Webinar

Gospodarka magazynowa w restauracji

Oglądaj teraz

Webinar

Trendy marketingowe, które musisz znać, by sięgnąć po sukces w gastronomii
Oglądaj teraz

Webinar

Standardy obsługi kelnerskiej w restauracji

Oglądaj teraz

E-Booki

Sprawdź nasze bezpłatne, elektroniczne poradniki. Dzięki e-bookom zyskasz dostęp do cennych informacji, porad i strategii, które pomogą Ci osiągnąć sukces i rozwijać biznes jeszcze bardziej.

Więcej materiałów

Poszukujesz innych treści? Sprawdź pozostałe wpisy, artykuły eksperckie i historie naszych klientów. Przeglądaj wszystkie materiały, korzystaj z praktycznych wskazówek i inspiruj się historiami sukcesu innych. Twój rozwój zaczyna się tutaj!

Badź na bieżąco - zostań subskrybentem Akademii GoPOS!

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Obsługuj szybciej, zarządzaj sprawniej, sprzedawaj więcej! Poznaj GoPOS bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free