Wróć

Zdobądź dotację dla gastronomii!

Jesteś właścicielem mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa i chcesz otrzymać wsparcie finansowe na rozwiązania cyfrowe dla swojego biznesu? Już 20 września rusza ostatni nabór wniosków na bezzwrotne dofinansowanie dla gastronomii. W łącznej puli środków znajdzie się aż 110 mln złotych! Sprawdź szczegóły i postaw na innowacyjne rozwiązania w swoim lokalu, wybierając sprawdzone oprogramowania sprzedażowe. 

Czym jest Bon na cyfryzację? 

To już ostatnia szansa, aby otrzymać pomoc finansową na zakup usług programistycznych lub sprzętu dla Twojej firmy. Od 20 września przedsiębiorcy mogą składać wnioski na dofinansowanie projektów, polegających na wprowadzeniu nowego lub znacząco ulepszonego procesu poprzez wykorzystanie technologii IT. Bon na cyfryzację to bezzwrotna dotacja ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Pomoc skierowana jest w szczególności dla firm, które najbardziej ucierpiały na skutek pandemii. Oferowane wsparcie i wdrożenie rozwiązań cyfryzacyjnych to szansa nie tylko na ulepszenie prowadzonych działań, ale też wzmocnienie swojej pozycji na rynku i wyróżnienie się na tle konkurencji, zarówno w dobie pandemii, jak i po jej ustaniu. W ramach dofinansowania można pozyskać od 60 tysięcy do nawet 255 tysięcy złotych. Nabór wniosków trwać będzie do 20 października 2021 roku. 

Dotacja – dla kogo?

Celem dotacji jest łagodzenie skutków wystąpienia pandemii koronawirusa oraz transformacja cyfrowej gospodarki. Konkurs kierowany jest dla różnych typów biznesów: restauracji, stałych oraz ruchomych placówek gastronomicznych, firm cateringowych, przedsiębiorstw specjalizujących się w zakresie przygotowywania i podawania napojów, a także działalności należących do sektora rozrywkowego i rekreacyjnego, w tym wesołych miasteczek i parków rozrywki. 

Na co mogę przeznaczyć mój Bon na cyfryzację?

Rewolucja digitalowa, którą obserwujemy już od kilku lat, a którą dodatkowo spotęgowała pandemia koronawirusa sprawia, że pewnych technologicznych rozwiązań potrzebują dziś nie tylko wielkie przedsiębiorstwa, ale też te, o znacznie mniejszym zasięgu. To właśnie z myślą o nich zainicjonowano konkurs, który w efekcie może pomóc takiej firmie w pozyskaniu nawet do 85% dotacji finansowej, niezbędnej na zakup usług programistycznych lub gotowego oprogramowaniaśrodków trwałych, takich jak maszyny, urządzenia oraz sprzęt komputerowy, a także pozyskanie środków niskocennych, usług doradczych lub szkoleniowychWybrane usługi powinny być niezbędne do opracowania, wprowadzenia lub wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego w firmie.

Postaw na innowacje – wybierz systemy GoPOS 

Zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać dofinansowanie dla gastronomii? Wybierz systemy sprzedażowe GoPOS i zadbaj o swój biznes kompleksowo. Jeśli szukasz nowatorskich rozwiązań, które pozwolą Ci iść z duchem czasu i wyróżnić się na tle konkurencji, wypróbuj innowacyjne E-menu lub umieść w lokalu samoobsługowe kioski, dzięki którym Twoi klienci będą mogli złożyć zamówienie, a nawet opłacić je w sposób całkowicie bezkontaktowy. Dzięki takim narzędziom ograniczysz do minimum obsługę kelnerską i z łatwością zwiększysz sprzedaż – wygodne QR code możesz umieścić na materiałach reklamowych jak ulotki, czy w innych, widocznych miejscach w lokalu. 

Aby skrócić czas obsługi gości do minimum wypróbuj mobilnych kelnerów. Wyposaż pracowników w tablety i przyjmuj zamówienia bezpośrednio przy stolikach, zaoszczędzając czas na niepotrzebne bieganie do POS’a. A jak sprawić, by klienci chętniej wracali do Twojego punktu? Wykorzystując spersonalizowane programy lojalnościoweGoClient, gdzie utworzysz Karty Stałego Klienta, a także atrakcyjne zniżki i rabaty, przyciągające nowych, jak i stałych konsumentów. 

Usprawnij komunikację w lokalu z systemem  Kitchen display system. Przekazuj przyjęte zamówienia automatycznie na kuchnię i zredukuj błędy wynikające z nieprecyzyjnego przyjmowania zamówień. Wysyłaj powiadomienia do kelnerów o posiłku gotowym do odbioru i zwiększ wydajność ich pracy. Sprawdzaj, co najlepiej się sprzedaje i otrzymuj sprecyzowane informacje, gdy zapasy są niskie, dzięki aplikacji GoStock. Kontroluj  stany magazynowe na bieżąco i przeprowadzaj szybką i skuteczną inwentaryzację, z użyciem takich narzędzi, jak waga, telefon komórkowy czy kody kreskowe. 

Chcesz zacząć sprzedawać online i zwiększyć swoje zyski? Stwórz swój własny sklep internetowy w 15 minut i wykorzystaj system do zamówień online! Edytuj jego wygląd według własnych preferencji, modyfikuj menu i wprowadzaj wszystkie zmiany na bieżąco. Konfiguruj dowolne strefy dostaw i ustal opłaty za dowóz adekwatnie do dystansu. A może korzystasz już z usług Uber Eats, Glovo lub Pyszne.pl? Umieść w lokalu nowe stanowisko POS i przyjmuj zamówienia z różnych źródeł, jak zewnętrzne platformy, własny sklep online lub centralka telefoniczna bezpośrednio na jednym ekranie, ograniczając dodatkowe sprzęty i koszty. 

Kontroluj swój biznes nawet zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki danym przechowywanym w bezpiecznej chmurze. Generuj raporty w kilka sekund i monitoruj działania lokalu oraz stany magazynowe na bieżąco, z dowolnego urządzenia osobistego.

Rozwijaj swój biznes! 

Dla naszych klientów oferujemy szereg kompleksowych szkoleń, które pomogą Ci jeszcze lepiej zarządzać biznesem i korzystać z naszego oprogramowania. Możesz korzystać z nich przez cały okres trwania usługi, zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. Jako klient otrzymujesz możliwość ciągłego wsparcia poprzez wygodny czat dostępny 24/7. Dodatkowo oferujemy dostęp do pakietu webinariów i filmów instruktażowych, a także specjalistyczne szkolenia dla zespołów, dzięki którym szybko i łatwo wdrożysz cały personel. 

Przygotowaliśmy także wsparcie premium, dedykowane najbardziej wymagającym klientom i realizowane w niestandardowy godzinach pracy. Dzięki temu wszystkie problemy rozwiązywane są natychmiastowo i niezwłocznie, gdy tego najbardziej potrzebujesz. 

Chcesz złożyć swój wniosek? Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci go wypełnić! Odwiedź naszą stronę, by uzyskać więcej informacji lub zadzwoń pod numer +48 790 295 124. Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Nie zwlekaj – zdobądź dofinansowanie do gastronomii. Bon na cyfryzację czeka właśnie na Ciebie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

// End the loop.