Wróć

Chcesz spotkać nas osobiście? Odwiedź Targi HORECA®/GASTROFOOD!

W listopadzie odbędzie się kolejna, 28. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii oraz towarzysząca im 19. edycja Targów Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii. Tradycja i renoma wydarzenia co roku przyciąga zarówno zwiedzających, jak i wystawców. W tym roku wśród nich nie zabraknie też GoPOS. Chcesz odwiedzić nas na Targach? Koniecznie sprawdź wszystkie szczegóły i spotkaj się z nami w Krakowie!

Weź udział w naszej prezentacji!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas rozwiązań delivery i sprawdzić, jak cały proces wygląda w praktyce? Konieczne weź udział w naszej prezentacji, która odbędzie się 3 listopada (środa) o godz. 15.00.  W trakcie jej trwania przedstawimy wszystkie dostępne u nas funkcjonalności, jak własny sklep online, integracje z agregatorami – Uber Eats, Glovo, Pyszne.pl, Wolt –  oraz narzędzia GoDelivery, jak centralka telefoniczna i aplikacja dla kierowców.  Pokażemy także, jak działają nasze systemy oraz jakie korzyści wynikają z automatyzacji całego procesu zamówień online. Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy również specjalny bon promocyjny.

Targi HORECA już 28 lat na rynku!

Wydarzenie organizowane przez firmę HORECA to jedna z najważniejszych imprez dedykowanych branży gastronomicznej i hotelarskiej w Polsce. Długoletnia tradycja targów, organizowanych nieprzerwanie od 28 lat, świadczy przede wszystkim o ich znaczeniu i ogromnej randze. Co roku organizatorzy dbają, by ich program wzbogacić wartościowymi konferencjami, wyjątkowymi gośćmi oraz kulinarnymi show w ramach Kuchni Mistrzów. 

Udział w targach to także szansa poszerzenia kontaktów, w tym tych międzynarodowych. Wydarzenie cieszy się niemałą popularnością, a co roku odwiedza go blisko 15 000 gości, w tym ze Słowacji, Czech i Ukrainy.  Takie liczby jeszcze nie przekonują Cię do udziału? Targi to również ważne i cenne wydarzenie dla wszystkich związanych z branżą HoReCa, ponieważ to właśnie w jednym miejscu i czasie mamy szansę na kompleksowe poznanie wszystkich wystawców, porównanie ich ofert i sprawdzenie oferowanych rozwiązań w praktyce. 

Targi – kiedy rozpocznie się wydarzenie?

Tegoroczna edycja Targów – podobnie jak poprzednie – odbędzie się w Krakowie, miejscu o ogromnym wpływie na rozwój branży HoReCa. Od 3 do 5 listopada w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO, na ul. Galicyjskiej 9, będzie można spotkać ponad 400 wystawców i firm, w tym także tych, specjalizujących się w oprogramowaniach i systemach komputerowych. 

 

Gdzie spotkasz GoPOS i czego dowiesz się na naszym stoisku?

Podczas wydarzenia nie zabraknie też nas – firmy GoPOS. Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście i dowiedzieć się więcej na temat oferowanych rozwiązań szukaj nas na stoisku B30. Pamiętaj – targi to doskonała szansa, by sprawdzić nasze rozwiązania w praktyce, a od naszych ekspertów otrzymać kompleksowe informacje na temat oferowanych narzędzi. Co więcej, specjaliści są także gotowi doradzić i dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Czego będziesz mógł dowiedzieć się od nas? Ostatnio naszą ofertę wzbogaciliśmy o wiele rozwiązań i integracji, z takimi portalami jak Uber Eats, Glovo, czy Pyszne.pl. Dlatego też na targach będziesz mógł sprawdzić, jak dział GoHub – skuteczne narzędzie do zarządzania zewnętrznymi platformami – a także pokażemy Ci jak szybko zacząć sprzedaż w sieci, zakładając własny sklep online z aplikacją GoOrder. Co więcej, nieustannie pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami, w tym planujemy kolejne integracje! Jeśli chcesz poznać nasze premierowe narzędzia, jak centralka telefoniczna, aplikacja dla kierowców czy integracje z firmami kurierskimi – nie możesz pominąć naszego stoiska!

Ale to jeszcze nie wszystko! Przedstawimy także nasze autorskie aplikacje: zobaczysz, jak szybko i bezbłędnie przyjmować zamówienia dzięki mobilnym kelnerom, skutecznie usprawnić komunikację z kuchnią z aplikacją GoKDS, a nawet jak zautomatyzować obsługę wprowadzając innowacyjne E-menu. Jeśli chcesz jeszcze lepiej zarządzać stanami magazynowymi i minimalizować straty, z pewnością zainteresuje Cię system GoStock, a także program GastroSupplier, z którym zakupy staną się jeszcze prostsze  i bardziej oszczędne. Pokażemy Ci także, jak szybko utworzyć spersonalizowane programy lojalnościowe, a dzięki nim zwiększać swoją sprzedaż, zarówno wśród stałych, jak i nowych klientów.

Jak uzyskać bilet wstępu?

Aby móc uczestniczyć we wszystkich organizowanych wydarzeniach wystarczy zalogować się na stronie internetowej i zarejestrować konto uczestnika. Po dokonaniu rejestracji specjalny voucher otrzymasz na swój adres mailowy. Jeśli brałeś udział w Targach w 2019 roku wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta.

Zapraszamy do udziału i do zobaczenia na miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *