webinar-icon

Jak tworzyć angażujące treści na social media bez pomocy profesjonalnego fotografa?

Twoi Goście jedzą... oczami! Jeśli więc chcesz przyciągnąć ich do swojego lokalu, musisz zadbać o apetyczne treści w social mediach. Poznaj pomysły na angażujące posty, odkryj praktyczne wskazówki, jak tworzyć wyjątkowe zdjęcia i rolki, a przede wszystkim przekonaj się, czy możesz robić to wszystko samodzielnie - bez pomocy profesjonalnego fotografa.

  Jak tworzyć angażujące treści na social media bez pomocy profesjonalnego fotografa? 
# 
 Twoi

  • Czy musisz współpracować z fotografem? Sprawdź, jak poradzić sobie samemu!
  • Restauracja na Facebooku i Instagramie - pomysły na posty, które angażują.
  • Wykorzystaj potencjał Stories.
  • Jak zadbać o wysokiej jakości zdjęcia i video?
  • Podstawowe wskazówki tworzenia apetycznych zdjęć i rolek kulinarnych.
  • Przyciągające uwagę zdjęcia w Twoim sklepie online.

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gościni webinaru

Gościni webinaru

Zuzanna Ploch

Fotografka kulinarna, blogerka

Z wykształcenia dietetyczka, która jednak od układania jadłospisów wolała gotowanie i wymyślanie nowych przepisów. 10 lat temu założyła bloga chilliczosnekioliwa.pl, dzięki któremu poznała swoją kolejną pasję – fotografię kulinarną. Obecnie wykonuje sesje zdjęciowe dla czołowych marek spożywczych, agencji reklamowych oraz restauracji, a także uczy fotografii kulinarnej na kursach dla osób indywidualnych oraz firm (restauracji, kawiarni, małych biznesów). Udowadnia, że do robienia pięknych zdjęć wcale nie potrzeba dużego studia czy masy drogiego sprzętu – wystarczy znajomość zasad rządzących fotografią.

Gościni webinaru

Gościni webinaru

Katarzyna Gintrowska

Fotografka kulinarna, blogerka, marketingowiec

Marketingowiec i fotografka kulinarna, autorka poczytnego bloga i social media wysmakowane.pl, autorka książki “Szybkie Słodkości - 106 przepisów na ciasta, ciasteczka, desery i lunchboxy od 3 do 30 minut”, współautorka książki "Zboże i Mąka". Tworzy content kulinarny dla wielu firm polskich jak i zagranicznych korporacji a także dla 3 znanych Warszawskich restauracji.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free