webinar-icon

Komunikacja w social mediach i PR w restauracji

Czy restauracja potrzebuje działań z zakresu PR i social mediów? Dowiedz się, jak budować przyciągające uwagę komunikaty oraz w jaki sposób nawiązywać współprace z influencerami w gastronomii. Przekonaj się także, czy marketing dla restauracji da się robić za darmo?

 Komunikacja w social mediach i **PR** w restauracji 
# 
 Czy restauracja potrzebuje działań z

  • Czy social media działają? Czy Goście korzystają jeszcze z mediów społecznościowych?
  • Rola media planu w planowaniu działań marketingowo-PR-owych w restauracji
  • Jak budować komunikaty, aby docierać do osób z wybranych grup docelowych?
  • PR dla restauracji - czy warto?
  • Współpraca z influencerami - korzyść czy strata? Jak dobierać influencerów, aby współprace były korzystne dla restauratora?
  • Budżet - czy da się robić marketing za darmo?

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gościni webinaru

Gościni webinaru

Magda Malutko

Właścicielka agencji kreatywnej

Właścicielka agencji kreatywnej Od kuchni, specjalizującej się w komunikacji marek z sektora food & lifestyle, a także dwóch przestrzeni fotograficzno-filmowych: Studio Od kuchni oraz Studio Co nieco, pomysłodawczyni projektu Food and Design. Z marketingiem w branży HoReCa oraz FMCG związana jest już od ponad 10 lat. Poza szerokim doświadczeniem zawodowym ma także unikatowe wykształcenie kierunkowe. Jest absolwentką dwóch kierunków studiów: dziennikarstwa ze specjalnością „promocja i reklama” oraz wzornictwa ze specjalnością „Food Design”.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free