webinar-icon

Najczęściej popełniane błędy na starcie z nowym lokalem

Czy wiesz, jakie błędy popełnia większość restauratorów otwierających nowy biznes? Dowiedz się, jak zweryfikować, czy Twój pomysł na biznes jest dobry oraz jak otworzyć efektywną gastronomię krok po kroku. Przekonaj się również, jakie narzędzia ułatwią Ci stworzenie Twojego wymarzonego miejsca.

 Najczęściej popełniane błędy na starcie z nowym lokalem 
# 
 Czy wiesz, **jakie błędy popełnia

  • Działanie marzycielskie czyli pomysł i szukanie lokalu bez weryfikacji
  • Dwie fazy pracy przy tworzeniu nowego lokalu
  • Solidny plan - analiza pomysłu biznesowego, czyli biznes gastronomiczny krok po kroku: analiza pomysłu biznesowego pod lokal, wybór lokalizacji pod dochodowe gastro, plan biznesowy, kwestie formalne, kwestie pracownicze, planowane etapy prac
  • Realizacja inwestycji: projekt technologiczny, projekt wnętrza, opracowanie menu, opracowanie procedur, tworzenie zespołu, działania marketingowe
  • Zanim rozpoczniesz - błędy, które mogą zniszczyć Twój projekt

Słuchaj nagrania tam gdzie Ci najwygodniej:

Subskrybuj Strefę Eksperta

Zostaw swój adres e-mail i otrzymuj regularne powiadomienia o najnowszych wydarzeniach oraz pubilkacjach w Akademii GoPOS.

Gościni webinaru

Gościni webinaru

Zuza Strzelczyk

Twórczyni podcastu

Od 16 lat zajmuje się gastronomią, prowadziła w tym czasie 4 lokale gastro. Sama je otwierała od „0”. Jest twórczynią podcastu gastronomicznego Projekt Gastro, w którym dzieli się bezpłatnie swoją wiedzą i do którego zaprasza ciekawych gości. Doradza przy otwieraniu nowych lokali. Robi audyty i konsultacje dotyczące strategii przy lokalach już istniejących. Pomaga uzdrawiać lokale z problemami. Jest praktykiem - cała jej wiedza z branży gastro została zdobyta przez własne doświadczenia. Pokazuje jak planować i zarządzać gastronomią z głową.

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS

Akademia GoPOS to platforma edukacyjna, dedykowana wszystkim działającym w branży HoReCa, którzy pragną podnosić swoje umiejętności i skutecznie rozwijać swoje przedsiębiorstwa. W ramach publikowanych webinarów, podcastów i artykułów eksperci z różnych obszarów dzielą się nie tylko teoretyczną wiedzą, ale także praktycznymi strategiami, które pomagając tysiącom restauratorom działać w branży skuteczniej i jeszcze efektywniej.

Zobacz więcej

GoPOS - jeden system, niezliczone możliwości dla Twojego biznesu! Poznaj go bliżej.

Zobacz więcej
webinar-icon
Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free