Wróć

Zintegruj swój POS z Wolt i przyjmuj zamówienia w jednym miejscu!

Rynek delivery w Polsce zdominowały 4 platformy do zamawiania jedzenia online. Wśród nich znaleźć można aplikację Wolt. Jeśli szukasz dobrego sposobu, by szybko wdrożyć ją, jako nowy kanał sprzedaży lub chcesz zautomatyzować obsługę zamówień z kilku portali zewnętrznych, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Czytaj dalej i dowiedz się, czym jest integracja z platformą Wolt oraz jakie korzyści może wnieść dla Twojego biznesu.

Dlaczego GoHub to idealne rozwiązanie, gdy sprzedajesz online?

Niepewne czasy zmusiły wielu restauratorów do nieustannych poszukiwań nowych źródeł sprzedaży. Z pomocą przyszły m.in. platformy delivery jak Uber Eats, Glovo, Pyszne.pl czy Wolt. Rynek zamówień online nie zamierza zwalniać tempa, tak samo jako właściciele, których lokale można dziś coraz częściej znaleźć nawet na kilku portalach online.

Jeśli i Ty sprzedajesz poprzez platformę Wolt lub chcesz wdrożyć nowy kanał sprzedaży, szczególnie przydatną funkcjonalnością może okazać się integracja dostępna w GoHub. Umożliwia ona przyjmowanie wszystkich zamówień online, w tym tych pochodzących nawet z kilku portali, na jednym ekranie Twojego POS. Taka funkcjonalność to szansa na dużą oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. W dalszej części artykułu odkryjesz jej wszystkie zalety.

Więcej czasu, więcej zysków, większa satysfakcja klientów

Kilka źródeł sprzedaży online to z pewnością szansa wzmożonego zysku, ale też ryzyko większego chaosu i niepotrzebnego bałaganu w lokalu. Jeśli w ciągu dnia musisz obsługiwać cztery tablety, kontrolować sprzedaż we własnym sklepie online, odbierać zamówienia telefoniczne, a przy tym każde z nich akceptować oddzielnie, na pewno tracisz zbyt wiele cennego czasu. Dzięki integracji z platformami, w tym z portalem Wolt, możesz zaoszczędzić go nawet do 73%! W końcu wszystkie przychodzące zamówienia, bez względu na ich źródło, otrzymasz bezpośrednio na swoim POS.

A skoro ograniczysz się tylko jednego urządzenia, to także doskonały sposób, by całkowicie zredukować koszty zakupu dodatkowych tabletów. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na nich nawet do 87%! Brzmi zachęcająco? Od teraz nie będziesz potrzebować już żadnych dodatkowych sprzętów, nawet jeśli sprzedajesz poprzez kilka kanałów online. Co więcej, zyskasz także dodatkowe miejsce w lokalu!

Integracja z portalami to także szansa na poprawę ogólnych wrażeń Twoich klientów. Skracając czas potrzebny na przyjęcie zamówień, automatycznie przyspieszysz cały proces, co przełoży się bezpośrednio na szybszą realizację zamówień i większe zadowolenie konsumentów. 

40% błędów mniej!

Masz do obsługi kilka portali, w tym aplikację Wolt, a do tego sprzedajesz poprzez własny sklep online i przyjmujesz zamówienia telefoniczne? Już kilka źródeł to gwarancja pomyłek i błędów, gdy wszystko odbierasz w sposób tradycyjny. Jeśli chcesz zredukować ich ilość i sprawić, by zamówienia zawsze docierały do klientów bezbłędnie, koniecznie postaw na integrację z portalami. Pozwala ona zredukować nawet 40% błędów. Dzięki niej wszystkie szczegóły dotyczące zamówień trafią na POS, eliminując całkowicie konieczność ich ręcznego przepisywania.

Popraw komunikację w lokalu

Integracja z portalami umożliwia nie tylko wygodne odbieranie zamówień w jednym miejscu, ale też ich natychmiastowe przesyłanie na kuchnię. Jeśli dotychczas wszystkie zamówienia przyjmowałeś ręcznie, a te zaakceptowane przekazywałeś kucharzom (co gorsze – na karteczkach!), możesz pożegnać ten sposób raz na zawsze! Przyjmując zamówienia w jednym miejscu i zarządzając nimi z jednego panelu, możesz dowolnie akceptować lub anulować je i przekazywać dalej za pomocą jednego kliknięcia. 

Dowiedz się wszystkiego o swojej sprzedaży na platformie Wolt

Raporty to bardzo przydatny element w każdym lokalu gastronomicznym. To właśnie takie dane sprawią, że nasze zyski mogą łatwo wzrastać, o ile dobrze wykorzystamy – a przede wszystkim uzyskamy – wszystkie informacje. Na szczęście te dostarczy Ci GoHub. Wprowadź integrację i sprawdzaj do woli, co sprzedaje się najlepiej, gdzie Twoja sprzedaż jest największa i porównuj wszystkie dane pomiędzy poszczególnymi źródłami online. 

Zmieniaj menu sezonowo, jednym kliknięciem!

W Twoim lokalu menu zmienia się co sezon, a każda jego zmiana to dodatkowo obowiązek aktualizacji karty na kilku portalach? Dzięki integracji swoje menu możesz zmieniać wygodnie i dowolnie bezpośrednio z jednego panelu, a dodatkowo aktualizować je na bieżąco, nawet na kilku platformach równocześnie. 

GoHub dostarcza jeszcze jedną przydatną funkcjonalność. Jeśli w Twoich magazynach zabrakło jakiegoś produktu, a Ty chcesz wstrzymać możliwość zamówienia konkretnego dania, możesz skorzystać z możliwości blokowania wybranej pozycji. W ten sposób szybko poinformujesz klientów wszystkich platform, na których sprzedajesz, o chwilowych zmianach. Co więcej, wszystkie wprowadzisz za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. 

Co jeszcze dla Ciebie szykujemy?

Oferta delivery w GoPOS stale się powiększa. Jeśli szukasz innych integracji, koniecznie sprawdź nasze artykuły o pozostałych portalach, dostępnych w GoHub: Uber Eats, Glovo i Pyszne.pl!

Dzięki naszej serii informacyjnej znasz już wiele sposobów, jak sprzedawać online. Teraz czas poznać te, z którymi wszystkie zamówienia dotrą zawsze pod drzwi Twoich klientów. Już niebawem znajdziesz u nas zupełnie nową integrację z zewnętrznymi kurierami. Będziesz mieć także okazję poznać bliżej jedną z nich – firmę Stava. Aby nie przegapić żadnych nowości, koniecznie dołącz do naszego newslettera – my zadbamy o resztę.  

Jeśli chcesz wypróbować integrację z portalem Wolt, skontaktuj się z nami! Wybierz formę czatu lub zadzwoń +48 790 295 124, a nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *