Nasza misja: Sprawić, by Twój biznes zarabiał za Ciebie!

Wierzymy, że każda firma ma potencjał by osiągać wielkie rzeczy. Pomysł i pasja to jedno, ale to odpowiednie narzędzia mogą zagwarantować jej wielki sukces. Właśnie dlatego tworzymy GoPOS - najbardziej wszechstronną aplikację sprzedażową, która skutecznie usprawni działanie każdego biznesu - bez względu na jego asortyment czy rodzaj.

Have you got a question? Contact sales

 Nasza misja: Sprawić, by Twój biznes zarabiał za Ciebie!
Wierzymy, że każda firma ma potencjał

We have been trusted by 1000+Restaurants, Clubs & Pubs

Z nami Twoja firma osiągnie więcej niż kiedykolwiek wcześniej!

Nasz sukces jest także Twoim! W GoPOS tworzymy sprawdzone rozwiązania sprzedażowe, w oparciu o najwyższe standardy, zrozumienie i pasje. Zobacz, co nas wyróżnia!

Kim jesteśmy i co robimy?

Kim jesteśmy i co robimy?

Sprawimy, że Twoja firma zacznie prosperować jeszcze lepiej! GoPOS to kompleksowe narzędzie dla Twojego biznesu, które pomoże Ci podejmować skuteczne decyzje osiągać lepsze wyniki i rozwijać go jak nigdy dotąd! Dzięki niemu Twoja sprzedaż będzie odbywać się już 3 kliknięciach, dostępne raporty i analizy ułatwią zarządzanie, a pozostałe moduły skutecznie wspomogą kontrolę magazynu, sprzedaż online czy lojalność klientów.

Zobacz więcej
Nasza misja

Nasza misja

Biznes to coś więcej niż sprzedaż! Dlatego tworzymy kompleksowe rozwiązania technologiczne przeznaczone dla różnych aspektów firmy. Chcemy, aby nasze systemy poprawiły efektywność wszystkich procesów zachodzących w lokalach i zautomatyzowały Twoją pracę. Wszystko po to byś jeszcze więcej czasu mógł poświęcać na to, w czym jesteś najlepszy!

GoPOS w liczbach

Zadowolonych Klientów
+2 tys.
Zaufanych Partnerów
+260
Udanych integracji
+22

Rozwijaj swój biznes z GoPOS!

Przekonaj się jak wiele możesz zyskać wybierając GoPOS! Zostaw swoje dane, a nasz specjalista pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Wypełniając niniejszy formularz wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez GoPOS Sp. z o.o., ul. Rakowicka 43a, 31-510 Kraków, w celu związanym z przygotowaniem oferty.

Nasze wartości

Stawiamy Twój biznes na pierwszym miejscu! Nasze wartości to coś więcej niż słowa - kreują to, jak podchodzimy do każdej kooperacji i jak dbamy o to, byś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki.

Poznaj klientów GoPOS

Ponad 2000 klientów korzysta już z rozwiązań GoPOS i skutecznie usprawnia swoje działania. To oni inspirują nas do dalszego rozwoju i w efekcie pomagają tworzyć jeszcze lepsze produkty. Dołącz do nich i stań się częścią GoPOS jeszcze dziś!

Pracuj u nas

Staramy się stworzyć całkowicie przyjazne środowisko pracy, w którym każdy z członków może rozwijać się i pokazać własne pomysły. Jeśli jesteś zainteresowany byciem częścią zespołu GoPOS, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Sprawdź aktualne oferty

Jeszcze więcej możliwości - poznaj moduły dodatkowe!

Aplikacja GoPOS wspomaga działanie całej firmy - od sprzedaży i obsługi klientów, przez komunikację, po kompleksowe zarządzanie biznesem. Katalog dodatkowych modułów odpowie na pozostałe potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Yellow dots

Try GoPOS 14 days for free